OGŁOSZENIA

orna

XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2019 r.

1.Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania roku drugiego odbędzie się dziś po Mszy św. wieczornej w kaplicy przy zakrystii.

2.W niedzielę – 22 września kolejna Msza św. przy Ołtarzu Papieskim o godzinie 18.30. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

3.Również w niedzielę – 22 września o godz. 11.30 zostanie odprawiona Msza św. podczas której dzieciom klas pierwszych szkoły podstawowej zostaną poświęcone tornistry i przybory szkolne. Zapraszamy serdecznie dzieci, rodziców, opiekunów.

4.Przypominamy, że uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania, zgłaszają się do kancelarii parafialnej w celu zapisania przynosząc metrykę chrztu św. i zaświadczenia o uczestnictwie w katechezie szkolnej do 20 września. Spotkanie organizacyjne będzie w niedzielę 22 września po Mszy św. wieczornej w kaplicy przy zakrystii.

5.Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym REO od 30 września przez dziesięć kolejnych poniedziałków o godz. 19.15 w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, szczególnie osoby, które pragną poznać miłość Boga, odkryć sens swojego życia, przeżyć ze wspólnotą tę niezwykłą drogę jaką zapewniają rekolekcje. Przyjdź Bracie i Siostro. Czekamy.

6.Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone z racji trzeciej niedzieli miesiąca.

7.Prasa katolicka do nabycia w kiosku parafialnym. W tygodniku „Idziemy” dziś między innymi możemy przeczytać następujące artykuły: „Polska i Krzyż”; „Siewca pokoju i nadziei”; „Kto wesprze nauczycieli?” i wiele innych. Zachęcamy do lektury.

Błogosławionego tygodnia.
Proboszcz – ks. Zygmunt Uczciwek.

orna