OGŁOSZENIA

orna

III Niedziela Adwentu
15 grudnia 2019 r.

1.Od czwartku, 19 grudnia rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii. Będą trwał do niedzieli włącznie. Porządek rekolekcji: czwartek, piątek, sobota – Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 9.00, 16.00, 18.30, 20.00. Okazja do spowiedzi – czwartek, piątek, sobota rano od godz. 9.00 do 10.00 i po południu od godz. 16.00. Msza św. o godz. 7.30 rano zostanie odprawiona zgodnie z zamówioną intencją. W niedzielę nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach świętych.

2.Bóg zapłać za ofiary dzisiaj złożone z racji trzeciej niedzieli miesiąca.

3.W przyszłą niedzielę – 22 grudnia kolejna Msza św. przy Ołtarzu Papieskim o godzinie 18.30. Zachęcamy do udziału we Mszy św. i do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

4.Przypominamy, że przy ołtarzu papieskim wystawiony jest kosz, do którego można składać dary na paczki świąteczne dla naszych dzieci z potrzebujących rodzin. Prosimy o składanie artykułów piśmienniczych, słodyczy, artykułów spożywczych o długim terminie ważności.

5.Prasa katolicka do nabycia w kiosku parafialnym. W tygodniku „Idziemy” dziś między innymi możemy przeczytać następujące artykuły: „Największy z proroków”; „Wytrwałość Jana Chrzciciela”; „Dobre jak chleb” i wiele innych. Zachęcamy do lektury.

Błogosławionego tygodnia.
Proboszcz – ks. Zygmunt Uczciwek.

orna