OGŁOSZENIA

orna

XXIX Niedziela Zwykła – 22 października 2017 r.

1.Dziś o godz. 13.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. odbędzie się procesja eucharystyczna. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Dziś również przebywa doroczna pielgrzymka z naszej parafii w Rzymie i modlą się wraz z nami u stóp grobu św. Jana Pawła II.

2.Przypominamy, że przyjmujemy na wypominki, czyli modlitwy Kościoła za Zmarłych. Dla ułatwienia można zaopatrzyć się w odpowiednią kartkę wspominkową (z datą i godziną). Kartki te z wypisanymi wyraźnie imionami zmarłych i dobrowolną ofiarą można składać w zakrystii. Kartki są wyłożone na stoliczkach za ławkami. Za wszystkich zmarłych zgłoszonych w wypominkach odprawione będą Msze św. 01 i 02 listopada o godz. 18.30. Za tych zmarłych będziemy też się modlić podczas procesji żałobnych 01 o godz. 17.00 i 02 listopada po Mszy św. o godz. 9.00 i procesja o godz. 17.00.

3.Są wolne intencje na Mszę świętą. Zachęcamy i zapraszamy po Mszy do zakrystii.

4.W przyszłą niedzielę na zewnątrz kościoła zbierane będą ofiary na potrzeby misji. Dziękujemy za wszelkie ofiary.

5.Prasa katolicka do nabycia w kiosku parafialnym. W tygodniku „Idziemy” dziś między innymi możemy przeczytać następujące artykuły: „Reforma potrzebna od zaraz”; „Aborcja raka nie leczy”; „Co robią rezydenci?” i wiele innych. Zachęcamy do lektury.

Błogosławionego tygodnia.
Proboszcz – ks. Zygmunt Uczciwek.

orna