OGŁOSZENIA

orna

XXV Niedziela Zwykła – 23 września 2018 r.

1.W sobotę – 29 września święto Archaniołów Michała, Rafała, Gabriela. Zapraszamy na Msze św. o godzinie 7.00, 7.30 i wieczorem o 18.30.

2.W przyszłą niedzielę – 30 września na Mszy św. o godz. 11.30, dzieciom klas trzecich szkoły podstawowej zostaną poświęcone różańce. Zapraszamy dzieci, rodziców, opiekunów.

3.Rozpoczynamy nowy rok przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież ósmej klasy Szkoły Podstawowej i trzeciej klasy Gimnazjum, która chce przystąpić do Sakramentu Bierzmowania oraz mieszka na terenie naszej parafii powinna się zgłosić do kancelarii parafialnej celem zgłoszenia swojej kandydatury. Należy przynieść ze sobą świadectwo chrztu św. i zaświadczenie potwierdzające udział w katechezie szkolnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 05 października 2018 r. Pierwsze spotkanie dla obydwu roczników odbędzie się 14 października (niedziela) po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.15 w kościele.

4.Odnowa w Duchu Świętym diecezji Warszawsko – Praskiej zaprasza na III Praskie Forum Charyzmatyczne. Jest to spotkanie ludzi przeżywających gorąco swoją wiarę w Boga, ludzi chcących „czegoś więcej”, pragnących wypłynąć na Głębię. Miejsce spotkania: Legionowo, Hala Sportowa ARENA. Termin spotkania: sobota 29 września 2018 roku. Więcej informacji na plakatach w gablocie i na drzwiach kościoła.

5.Przypominamy, że jutro rozpoczynamy w naszej parafii kurs przedmałżeński o godzinie 19.15 (po Mszy św.) w kaplicy obok zakrystii.

6.SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA - Z TAŃSZYMI BILETAMI LOTNICZYMI - NA PIELGRZYMKĘ DO RZYMU W DNIACH 11-18 PAŹDZIERNIKA BR. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA STRONIE PARAFIALNEJ I W GABLOCIE PRZY BRAMIE WEJŚCIOWEJ. ZGŁOSZENIA DO KS. JERZEGO.

7.Prasa katolicka do nabycia w kiosku parafialnym. W tygodniku „Idziemy” dziś między innymi możemy przeczytać następujące artykuły: „Brakuje katechetów”; „Czyszczenie czyśćca”; „Znowu w Lourdes”; „W katolickim kraju” i wiele innych. Zachęcamy do lektury.

Błogosławionego tygodnia.
Proboszcz – ks. Zygmunt Uczciwek.

orna