W dniach od 01 sierpnia do 22 sierpnia 2017 roku połączenia telefoniczne do kancelarii parafialnej nie będą możliwe. Kancelaria będzie czynna we wtorek, środę i czwartek w godzinach 16.00 – 18.00. W piątki kancelaria NIECZYNNA. Za utrudnienia przepraszamy.


OGŁOSZENIA

orna

X I X Niedziela Zwykła – 13 sierpnia 2017 r.

1.We wtorek – 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny – największe święto Matki Bożej. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. poświęcać będziemy wianki z ziół i kwiatów, które będzie można nabyć w naszym kościele. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP jest obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Tego dnia przypada również Uroczystość Matki Bożej Zwycięskiej – głównej patronki naszej diecezji Warszawsko – Praskiej.

2.Przyszła niedziela – 20 sierpnia, to trzecia niedziela miesiąca. Ofiary przeznaczone są w sposób szczególny na nasze parafialne inwestycje. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

3.Przypominamy, że dziś, tradycyjnie po Mszy św. wieczornej odbędzie się procesja ku czci Matki Bożej Fatimskiej do kapliczki na ulicy Międzyborskiej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4.Prasa katolicka do nabycia w kiosku parafialnym. Zachęcamy do lektury.

Błogosławionego tygodnia.
Proboszcz – ks. Zygmunt Uczciwek.

orna